Kopiowanie wielkoformatowe w Lublinie można zrealizować w firmie Xeroxer.pl. Firma proponuje szeroki zakres usług reprograficznych, które z pewnością spełnią każde wymagania klienta. Nasza firma posiada doświadczenie na rynku usług reprograficznych, działając przez wiele lat zyskaliśmy zaufanie wielu firm i klientów indywidualnych.

Kserowanie wielkoformatowe w naszym wydaniu to duże doświadczenie w zakresie plotowania, kserokopiowania i kompletowania całych pakietów dokumentacji konstrukcyjno – technologicznej,a także korzystanie z nowoczesnymi urządzeń oraz oprogramowaniem, pozwalającym utrzymywać wysoką jakość świadczonych usług.

Istnieje możliwość wykonania kopii na formatach od A5 do A0 oraz w formatach niestandardowych zarówno pełnokolorowych i czarno - białych. Praca na wyżej wymienionych urządzeniach jest ułatwiona dzięki dodatkowym opcjom jakie posiadają tj. skalowania rysunków od 10 do 100%, układania w formie broszury, sortowania w komplety, zszywania, dziurkowania oraz składania.

Kopiowanie wielkoformatowe w Lublinie - powielanie wszelkiego rodzaju dokumentów takich jak: projekty architektoniczne i techniczne, mapy geodezyjne, rysunki, konkurencyjna cena, zniżki dla stałych klientów, a także profesjonalna obsługa.